27 października 2020 godz. 20:00

Stanisław Fijałkowski (ur. 1922 r., Zdołbunów na Wołyniu)
"Talmudyczna autostrada na śmierć Tadeusz Brzozowskiego", 1987
Cena wylicytowana: 1 500 zł
202

Cena wylicytowana: 1 500 zł

linoryt/papier, 56,5 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: ‘Talmudyczna autostrada | na śmierć Tadeusz Brzozowskiego 39/50 S.Fijałkowski 87’
ID: 82044