27 października 2020 godz. 20:00

Estymacja: 5 500 - 7 000 zł
226

Estymacja: 5 500 - 7 000 zł

serigrafia/papier, 30,5 x 45,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '22/50 JERZY NOWOSIELSKI 93
ID: 88743