27 października 2020 godz. 20:00

Ryszard Otręba (ur. 1932, Suszec)
"Nieokreślone życzenie II", 1994
Cena wylicytowana: 1 400 zł
266

Cena wylicytowana: 1 400 zł

gipsoryt/papier, 83 x 58 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'nieokreślone życzenia II (gipsoryt) 5/50 Otręba 94'
ID: 89248