27 października 2020 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł
230

Cena wylicytowana: 2 000 zł

druk/papier, 41 x 54 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'grafika komputerowa 1 egzemplarz [nieczytelny] 2000 T. Dominik'
ID: 81819