Grafika Artystyczna. Sztuka Współczesna
27 października 2020 godz. 20:00

Estymacja: 4 200 - 6 000 zł
214

Estymacja: 4 200 - 6 000 zł

litografia/papier, 65 x 50 cm (arkusz)
sygnowany długopisem p.d.: 'ANUSZKIEWICZ'
ID: 90587