27 października 2020 godz. 20:00

Karel Novosad (ur. 1953)
Bez tytułu, 1973
Cena wylicytowana: 1 300 zł
221
Karel Novosad (ur. 1953)
Bez tytułu, 1973

Cena wylicytowana: 1 300 zł

serigrafia/papier, 60 x 80 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Novosal 73' oraz opisany l.d.: '200/71'
ID: 90715