27 października 2020 godz. 20:00

Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
229

Estymacja: 6 000 - 8 000 zł

linoryt/papier, 40 x 30 cm (arkusz)
każda praca sygnowany, datowana i opisana ołówkiem u dołu
1) sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '23 IX 90 19/50 S. Fijałkowski'
2) sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '22 IX 90 19/50 S. Fijałkowski'
3) sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '4 XII 90 19/50 S. Fijałkowski'
4) sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '6 VII 90 19/50 S. Fijałkowski'
5) sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'III Wariacje na temat nieprawdy S. Fijałkowski 90 | 19/50'
6) sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '13 VII 90 19/50 S. Fijałkowski'
ID: 89401
„W twórczości niczego się nie da przemyśleć do końca przed namalowaniem. Moim ideałem jest połączenie intuicji ze świadomością, uaktywnienie obu płaszczyzn naszego życia duchowego”.

Stanisław Fijałkowski