27 października 2020 godz. 20:00

Jean Baier / 1999 (ur. 1932 r., Genewa)
Bez tytułu
Cena wylicytowana: 2 000 zł
218
Bez tytułu

Cena wylicytowana: 2 000 zł

litografia barwna/karton, 50 x 65 cm (w świetle oprawy)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Baier'
ID: 90700