27 października 2020 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł
237

Cena wylicytowana: 3 200 zł

linoryt, gauffrage/papier, 50,5 x 80 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '1994 r. Rozważania o symbolice cyfr. 10/25 Jerzy Grabowski insp.'
ID: 88097