27 października 2020 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 900 zł
310

Cena wylicytowana: 900 zł

litografia/papier, 27 x 20,7 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'E.Dwurnik 79'; opisany l.d.: 'litografia - III'
na odwrociu pieczęć wywozowa
ID: 87905
Stan zachowania
  • widoczne zagięcia i otwory po szpilkach w rogach pracy
  • praca nieoprawiona