27 października 2020 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł
220

Cena wylicytowana: 1 200 zł

serigrafia/papier, 59,5 x 59,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: '125/150 Gaul 70'
ID: 90714