27 października 2020 godz. 20:00

Dieter Ruden (ur. 1941)
Bez tytułu, 1969
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
224
Dieter Ruden (ur. 1941)
Bez tytułu, 1969

Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

serigrafia/papier, 62 x 48 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Ruden 69' oraz opisany l.d.: '61/85'
ID: 90712