7 maja 2019 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł
224

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akwaforta/papier, 21 x 15 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Żebym nigdy" Ryszard Stryjec 1967.'
opisany wewnątrz kompozycji: 'ŻEBYM NIGDY NIE ZMARNIAŁ W MAŁODUSZNOŚCI | ŻEBYM NIGDY NIE OŚLEPŁ W EGOIZMIE | ŻEBYM NIGDY NIE UTONĄŁ W ZATRUTEJ STUDNI BEZNADZIEI | ŻEBYM NIGDY NIE SKAMLAŁ W NIEWOLI REZYGNACJI'
38,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy)
ID: 64170