7 maja 2019 godz. 20:00

Rafał Pytel (ur. 1974 r.)
"Transfiguracja", 2006 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
221
Rafał Pytel (ur. 1974 r.)
"Transfiguracja", 2006 r.

Cena wylicytowana: 1 500 zł

linoryt/papier, 93,5 x 67,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: ' linoryt r.pytel "transfiguracja" 2006 r.'
ID: 69358