7 maja 2019 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł
235

Cena wylicytowana: 2 400 zł

litografia barwna/papier, 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 73' oraz opisany ołówkiem l.d.: '3/100'
ID: 63775