7 maja 2019 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł
234

Cena wylicytowana: 1 800 zł

litografia barwna/papier, 46,5 x 45 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 73' oraz opisany ołówkiem l.d.: '45/100'
ID: 53344