7 maja 2019 godz. 20:00

Ryszard Winiarski (1936 Lwów - 2006 Warszawa)
Praca z cyklu "Obroty", 1985 r.
Cena wylicytowana: 2 400 zł
213

Cena wylicytowana: 2 400 zł

serigrafia/papier, 67 x 48 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'winiarski '85'
30 x 30 cm (zadruk)
ID: 67644