7 maja 2019 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł
227

Cena wylicytowana: 1 100 zł

sucha igła/papier, 24,5 x 20 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Dawski 52'
sygnowany i opisany ołówkiem na odwrociu: 'St Dawski - sucha igła'
34,5 x 24,5 cm ( arkusz)
ID: 61484