7 maja 2019 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł
220

Cena wylicytowana: 2 600 zł

serigrafia barwna/papier, 49 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Kałucki 1991/94' oraz opisany ołówkiem u dołu: '"Mino" 37/50 serigraphie'
69 x 69 cm (w świetle oprawy)
ID: 68885
  • Kałucki. Linia i kolor: odczucie światła, Ząbki 2006, p. 25 (ill.)