7 maja 2019 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 800 zł
232

Cena wylicytowana: 800 zł

litografia barwna/papier, 26 x 32 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Salvadori' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'p.a.'
na odwrociu naklejka z opisem pracy
ID: 53857