7 maja 2019 godz. 20:00

Aldo Salvadori (1905 Mediolan - 2002 Bergamo)
Kobieta oparta o seledynowy fotel
Cena wylicytowana: 1 100 zł
231

Cena wylicytowana: 1 100 zł

litografia barwna/papier, 26 x 31,5 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Salvadori' oraz l.d.: 'p.a.'
na odwrociu naklejka z opisem pracy
ID: 53573