7 maja 2019 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł
233

Cena wylicytowana: 2 200 zł

litografia barwna/papier, 70 x 49,5 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein 73' oraz opisany ołówkiem l.d.: '43/100'
sucha pieczęć p.d.: 'LA NUOVA FOGLIO | GRAFICA CLUB | POLLENZA DI MACERATA'
ID: 53343
Opinie
  • na odwrociu certyfikat autentyczności La Nuova Foglio s.p.a. Pollenca di Macerata (Włochy)