Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)
30 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 900 zł

Cena wylicytowana: 900 zł

drzeworyt/papier, 22 x 17 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany piórem p.d.: 'm. gawlak 1936', opisany l.d.: 'Krak drzeworyt oryg.'
ID: 72607