Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)
30 października 2019 godz. 19:00

Bogna Krasnodębska-Gardowska (1900 Sosnowiec - 1986 )
Gwiazda betlejemska (Z Gwiazdą), 1926 r.
Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

drzeworyt/papier, 29 x 22,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'BGKrasnodębskaGardowska ', datowany l.d.: '1926'
ID: 78074