Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)
30 października 2019 godz. 19:00

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Paryż)
Album z akwafortami Kislinga, circa 1948 r.
Cena wylicytowana: 4 200 zł

Cena wylicytowana: 4 200 zł

akwaforta/papier, 22,7 x 17,7 cm
sygnowany l.d. na płycie oraz p.d. ołówkiem
ID: 71861
Stan zachowania
  • pożółknięcia