Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
3 marca 2020 godz. 19:00

Friedrich Iwan (1889 Kamienna Góra - 1967 Wangen)
Karkonosze, Zagroda u podnóża góry
Estymacja: 600 - 1 000 zł

Estymacja: 600 - 1 000 zł

akwaforta, akwatinta barwna/papier, 20 x 17 cm (zadruk)
sygnowana ołówkiem p.d.: 'Friedrich Iwan'
ID: 72204