Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
3 marca 2020 godz. 19:00

Bolesław Dybczyński (ur. 1887 r.)
Most na Sekwanie (Pont des Arts), około1909
Estymacja: 1 000 - 1 800 zł

Estymacja: 1 000 - 1 800 zł

litografia barwna/papier chiński, 16 x 22 cm (zadruk)
sygnowana na płycie l.d.: 'BD'
ID: 81162
  • kolekcja prywatna, Kraków
  • Słownik Artystów Polskich tom II, s. 134
  • kompozycja wystawiona w 1911 roku na wystawie w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie