Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)
3 marca 2020 godz. 19:00

Bolesław Dybczyński (ur. 1887 - ?)
Kopanie ziemniaków, około1909
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Kopanie ziemniaków, około1909

Cena wylicytowana: 1 000 zł

litografia barwna/papier chiński, 15,9 x 22 cm (zadruk)
sygnowana na płycie p.d.: 'BD'
ID: 81160
  • kolekcja prywatna, Kraków
  • Słownik Artystów Polskich tom II, s. 134
  • kompozycja wystawiona w 1911 roku na wystawie w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie