Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)
3 marca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

drzeworyt/papier, 23 x 26 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany ołówkiem pod kompozycją: 'Edmund Bartłomiejczyk 1935'
sygnowana na klocku monogramem wiązanym artysty w lewym górnym rogu
ID: 82459
  • Maria Grońska, Nowoczesny drzeworyt polski, Wrocław 1971, s. 114, il. 60