Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
27 października 2020 godz. 19:00

Józef Pankiewicz (1866 Lublin - 1940 La Ciotat, Francja)
Krajobraz z okolic Rouen z teki Quatorze Eaux Fortes, 1904
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
125

Estymacja: 1 500 - 2 000 zł

akwaforta/papier, 8,5 x 13,5 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: 'Pankiewicz'
ID: 81690
  • Życie i dzieło. Artyście w 140. rocznicę urodzin, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 2006, nr kat. III/53 B