Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
27 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 5 000 - 10 000 zł
112

Estymacja: 5 000 - 10 000 zł

akwaforta/papier, 28 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Wł. Skoczylas 1911'
ID: 88540
  • Maryla Sitkowska, Władysław Skoczylas (1883-1934), Warszawa 2015, s. 190, poz. 20 (tam dalsza literatura)
  • Wystawa pośmiertna prac Wł. Skoczylasa", Kraków 1935, s. 54, poz. 19