Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
27 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 1 400 - 2 000 zł
107

Estymacja: 1 400 - 2 000 zł

litografia barwna/papier, 29,5 x 48 cm (zadruk)
sygnowana ołówkiem p.d.: 'Hayden' oraz numerowana l.d.: '72/220'
ID: 85760