Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
27 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 1 600 - 2 000 zł
126

Estymacja: 1 600 - 2 000 zł

akwaforta/papier, 36,5 x 25,2 cm (w świetle passe-partout)
u dołu napisy typograficzne: 'J. Pankiewicz sc' (p.d.), 'W. Piechowicz pinx' (l.d.); odbita w zakładzie litograficznym Louis Fort w Paryżu; wykonana na zamówienie Komitetu Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie jako premia za rok 1906
ID: 90695
  • Józef Pankiewicz, Życie i dzieło. Artyście w 140. rocznicę urodzin, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 2006, nr kat. III/59