Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
27 października 2020 godz. 19:00

Paweł Steller (1895 Hermanice - 1974 Katowice)
"Gaździnka z Cieszyńskiego", 1936
Estymacja: 600 - 900 zł
119

Estymacja: 600 - 900 zł

drzeworyt/papier, 28 x 20,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'P. Steller 1936', opisany l.d.: 'drzeworyt - gaździnka z Cieszyńskiego'
ID: 89930