Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
27 października 2020 godz. 19:00

Władysław Skoczylas (1883 Wieliczka - 1934 Warszawa)
Pochód zbójników I (z chmurą), 1915
Estymacja: 1 600 - 2 000 zł
115

Estymacja: 1 600 - 2 000 zł

drzeworyt/papier, 32 x 38 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'W. Skoczylas'
ID: 88447
  • Maryla Sitkowska, Władysław Skoczylas (1883-1934), Warszawa 2015, s. 212, poz. 15 (tam dalsza literatura)