Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
27 października 2020 godz. 19:00

Jan Rubczak (1884 Stanisławów - 1942 Auschwitz)
Gros-Horloge (zegar astronomiczny) w Rouen, 1908
Estymacja: 1 600 - 2 000 zł
111

Estymacja: 1 600 - 2 000 zł

akwaforta/papier, 20,5 x 15,5 cm
sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: 'Jan Rubczak | 1908'
ID: 90964