Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
27 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 1 000 - 1 600 zł
106

Estymacja: 1 000 - 1 600 zł

litografia barwna/papier, 72 x 75 cm
sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: 'Hayden 1968' oraz numerowana l.d.: '72/75'
ID: 86950