Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
27 października 2020 godz. 19:00

Stanisław Ostoja-Chrostowski (1897 Warszawa - 1947 Warszawa)
Podwórze, 1933
Estymacja: 1 800 - 2 200 zł
130
Podwórze, 1933

Estymacja: 1 800 - 2 200 zł

drzeworyt/papier, 22,2 x 16,5 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: 'St. O. - Chrostowski - 1933', sygnowany w obrębie kompozycji monogramem: 'SC'
ID: 88507