Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna
27 października 2020 godz. 19:00

Jan Rembowski (1879 - 1923)
Kobieta i demon, 1909
Estymacja: 2 400 - 3 000 zł
128
Jan Rembowski (1879 - 1923)
Kobieta i demon, 1909

Estymacja: 2 400 - 3 000 zł

akwaforta/papier, 29 x 22 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: 'Jan Rembowski | 1909'
ID: 89714