Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)
31 stycznia 2019 godz. 19:00

Aleksander Hillenbrand (XIX - XX w.)
"Warszawa - dachy i wieża Katedry", 1921 r.
Cena wylicytowana: 900 zł
78

Cena wylicytowana: 900 zł

akwaforta kolorowana/papier , 14 x 11,5 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.:'A. Hillenbrand 921', opisany l.d.: 'Warszawa - dachy i wieża Katedry | (I)'
ID: 64002