Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)
31 stycznia 2019 godz. 19:00

Samuel Cygler (ur. 1945 r.)
U dentysty - zbiór trzech prac, lata 30.
Cena wylicytowana: 4 000 zł
94
Samuel Cygler (ur. 1945 r.)

Cena wylicytowana: 4 000 zł

autolitografia/papier, 21,9 x 27,6 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Cygler', opisany l.d.: 'autolit.'
ID: 66269