Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)
31 stycznia 2019, godz. 19:00

Edward Kuczyński (1905 Worończy k. Nowogródka - 1958 Gdańsk)
"Toruń z Kępy Bazarowej", 1952 r.
Cena wylicytowana: 500 zł
Estymacja: 700 - 1 200 zł
95
95

Cena wylicytowana: 500 zł
Estymacja: 700 - 1 200 zł

akwaforta/papier, 19,6 x 27,5 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d: 'E. Kuczyński 52', opisany l.d.: 'Toruń z Kępy Bazarowej'
ID: 62942

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog