Grafika Artystyczna. Sztuka Dawna (wyniki)
31 stycznia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł
82

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akwaforta/papier, 23,8 x 16,4 cm (zadruk)
sygnowany i datowany tuszem p.d.: 'Abba Fenichel 934'
ID: 64991