Grafika Artystyczna (wyniki)
15 lutego 2018 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 1 600 zł
143

* Cena wylicytowana: 1 600 zł

odprysk/papier, 75 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'Jerzy Panek 2000 odprysk trawił i drukował Krzysztof Tomalski'
ID: 9448