Fotografia Kolekcjonerska: Klasyka i Awangarda Artystyczna (wyniki)
2 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł
150

Cena wylicytowana: 3 200 zł

wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 51 x 55 cm (w świetle oprawy)
sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'SEWERYN CHARYTON / CHLEBIŃSKI | "PARIS" 2013 | ED. 10/10 | F. 55/51 cm | PAP. ENTRADA NATURAL 190 GRA | Seweryn Charyton'
ed. 10/10
ID: 83305