Fotografia Kolekcjonerska: Klasyka i Awangarda Artystyczna (wyniki)
2 kwietnia 2020 godz. 19:00

122

Cena: 700 zł

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 16,6 x 11,6 cm (arkusz)
opisany na dole: 'z wiosennymi pozdrowieniami!'
na odwrociu list sygnowany i datowany na 20.4.71
ID: 71377