Fotografia Kolekcjonerska: Klasyka i Awangarda Artystyczna (wyniki)
2 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena: 2 600 zł
116

Cena: 2 600 zł

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 29 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Gardulski'84', opisany l.d.: '2/10'
sygnowany i datowany ołówkiem na odwrociu: '"SELF-PORTRAIT" | PHOTOGRAPHED BY | MAREK GARDULSKI | KRAKÓW 1984'
ID: 52597
  • "Bild" (okładka) nr 40 (4-5 88), Szwecja