Fotografia Kolekcjonerska: Klasyka i Awangarda Artystyczna (wyniki)
2 kwietnia 2020 godz. 19:00

Paweł Kwiek (ur. 1951)
Autoportret, 1983
Cena: 6 000 zł
115
Paweł Kwiek (ur. 1951)
Autoportret, 1983

Cena: 6 000 zł

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 23,5 x 17,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '1983 | w prezencie od P. Kwieka | [sygnatura]'
ID: 83503