Fotografia Kolekcjonerska: Sławy, Gwiazdy, Osobowości (wyniki)
17 października 2019 godz. 20:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł
226

Cena wylicytowana: 2 400 zł

wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 40 x 60 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'TONY FRANK'
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: 'GENE HACKMAN | [...] 1982 | TONY FRANK'
na odwrociu pieczęć: 'GALERIE GRACE RADZIWILL'
ID: 78200