Fotografia Kolekcjonerska: Sławy, Gwiazdy, Osobowości (wyniki)
15 listopada 2018 godz. 20:00

Douglas Kirkland (ur. 1934, Toronto)
Audrey Hepburn, 1965/2018
Cena wylicytowana: 9 000 zł
211
Audrey Hepburn, 1965/2018

Cena wylicytowana: 9 000 zł

wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 35,5 x 35,5 cm
sygnowany p.d.: 'Douglas Kirkland', datowany i opisany l.d.: 'Audrey Hepburn 1965'
ID: 64747
Opinie
  • do obiektu dołączony certyfikat autentyczności